• Головна
  • Полтавські підприємства заборгували 29 млн грн. заробітної плати
11:57, 25 червня 2015 р.

Полтавські підприємства заборгували 29 млн грн. заробітної плати

У червні вдалося повністю ліквідувати зарплатні борги працівникам ДП «Полтавський облавтодор» та його філій.

24 червня в облдержадміністрації  відбулося засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати за участі керівників підприємств-боржників, повідомляє Полтавська ОДА.

Про стан погашення зарплатних боргів  та виплати заробітної плати за травень поточного року на підприємствах області проінформувала заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ліана Новосад. Так, станом на 01.06.2015 загальна заборгованість склала 29,1 млн.грн. У тому числі:

• на 28 економічно активних підприємствах - 14,7 млн.грн. (50,5% від загальнообласного боргу),

• на 21 підприємствах-банкрутах - 14 млн.грн. (48%).

За оперативними даними моніторингу станом на 22.06.2015 вдалося повністю виплатити заборговану заробітну плату працівникам                                    ДП „Полтавський облавтодор”  та його філій,  зменшити на 1,4 млн.грн. заборгованість із заробітної плати перед працівниками ТОВ „Гадячсир”.

На засіданні розглядалася  ситуація з погашенням зарплатних боргів на підприємствах житлово-комунального господарства області:

- КП „Благоустрій Кременчука” - 302 тис.грн.

- сільське комунальне підприємство „Сяйво” - 59 тис.грн.

Про причини постійного порушення термінів виплати поточної заробітної плати на ДП „Полтавський облавтодор” та його філіях, про шляхи вирішення проблеми проінформувала заступник директора підприємства з економічних питань Лідія Іванько.

В обговоренні проблем, що унеможливлюють погашення зарплатних боргів, у визначенні шляхів та перспектив погашення заборгованості активну участь взяли представники Кременчуцької міської ради, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області, Головного управління Державної фіскальної служби  у Полтавській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Про завдання, які стоять перед органами влади по виконанню рекомендацій стосовно шляхів розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати, схвалених рішенням Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення від 13 травня 2015 року протокол №17, та рішення Урядової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати від 28.05.2015, членів робочої групи та запрошених проінформувала Ліана Новосад.

За результатами засідання визначені конкретні завдання, спрямовані на прискорення темпів погашення заборгованості із заробітної плати та упередження виникнення зарплатних боргів на підприємствах області.

запрошених проінформувала Ліана Новосад.
За результатами засідання визначені конкретні завдання, спрямовані на прискорення темпів погашення заборгованості із заробітної плати та упередження виникнення зарплатних боргів на підприємствах області.

#Заборгованність #підприємства #зарплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...