• Головна
  • Рішення прийнято: Начальник Полтавського відділення НБУ не винний і за кермом не пив
10:40, 25 червня 2015 р.

Рішення прийнято: Начальник Полтавського відділення НБУ не винний і за кермом не пив

Сьогодні, 25 червня, Октябрський районний суд виніс постанову у справі Михайла Городницького, начальника Полтавського НБУ, якого звинувачували у керуванні автомобілем у нетверезому стані.

Нагадаємо, громадські активісти затримали чиновника, коли той, нібито, був п’яний за кермом. Головним свідком у цій справі був Дмитро Кустуров, громадський активіст.

Після вчорашнього засідання помічник судді Струкова оголосила, що постанову буде озвучено 25 червня з 9.00 до 10.00. Журналісти, свідки та громадські активісти прибули в зазначений час, та як виявилося постанову суду було оголошено годиною раніше. Про зміну часу знав лише суддя та адвокат Михайла Городницького. Чому так сталося, помічник судді пояснити не змогла.

З її слів присутні дізналися, що адміністративне провадження у цій справі було закрито. Повний текст постанови мав з’явитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень про що неупинно наголошувала помічник судді. Проте станом на цю годину відповідний текст постанови відсутній.

Головний свідок Дмитро Кустуров не приховував свого обурення: «Нам сказали прийти на дев’яту, а виявилося, що все давно вирішили і без нашої присутності. Отакий в нас суд і судді. На відео чітко видно, що Городницький не підходив до своєї машини до приїзду співробітників ДАІ і не міг «зняти стрес» алкоголем. Він був п’яний за кермом, але судді до того байдуже».

Схожі емоції і в інших свідків у справі. За їх словами з такого рішення судді стає зрозумілим, що не всі люди одинакові перед законом, якщо ти займаєш високу посаду, то можеш їздити п’яним і нічого тобі за це не буде.

Наразі невідомо, чи буде подаватися апеляція.

#Городницький #суд #постанова #Кустуров

Коментарі

Оголошення
live comments feed...