
16:21, 24 червня 2015 р.
Полтавській й польські рятувальники обмінялись досвідом
З 22 червня по 24 червня у Полтаві перебувала делегація у складі декана факультету Інжинерії пожежної безпеки Варшавської Головної школи пожежної служби Яроша Войцеха та завідуючої кафедри Суспільних проблем народної та міжнародної безпеки факультету Інжинерії цивільної безпеки Оксани Галяровіч, повідомляє прес-служба ДСНС в Полтавській області.
Упродовж трьох днів представники польської делегації ознайомлювались із діяльністю Полтавського гарнізону Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники продемонстрували почесним гостям техніку, обладнання, бойове спорядження та пожежно-рятувальні й спеціальні автомобілі, які є на озброєнні підрозділів міста Полтави. Також, фахівці Служби порятунку ознайомили з роботою оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Полтавській області, з його завданнями та напрямками діяльності, технічними можливостями та інноваціями. Відвідали польські колеги і навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, де їм розповіли про історію та сьогодення Центру, ознайомили з навчальною базою. Крім того, гості оглянули пожежно-технічну виставку, яка діє при Головному управлінні ДСНС області.
Зважаючи на те, що на території Полтавщини проходять багатоступеневі командно-штабні навчання польські рятувальники мали можливість побачити на практиці оперативність та злагодженість дій полтавських вогнеборців з ліквідації наслідків умовної аварії на системах нафтогазового промислового комплексу.
«Для нас це були дуже грандіозні навчання, у Польщі такі не проводяться. Думаю, ми і в майбутньому будемо співпрацювати з полтавськими рятувальниками, обмінюватися досвідом. Вони мають великий досвід у ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру. Побачили багато цікавого обладнання, яке стане корисним і польським пожежникам. У нас немає такої техніки, яка залучалася під час навчань для ліквідації наслідків аварії на газовій свердловині. Ми приємно вражені такою технікою, винахідництвом полтавських колег. Вчора дізналися, що ця техніка була зроблена завдяки науковцям та власним розробкам», - поділилася враженнями Оксана Галяровіч.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
08:31, 14 березня
11:26, 17 березня
08:19, Сьогодні
12:51, 7 березня
09:49, 16 березня
live comments feed...