• Головна
  • Полтавський нардеп Сергій Каплін розповів про плани «Партії простих людей»
09:04, 24 червня 2015 р.

Полтавський нардеп Сергій Каплін розповів про плани «Партії простих людей»

Прес-конференція, на якій Сергій Каплін презентував нову політсилу, відбулася на сходах Полтавської міської ради. Народний депутат оголосив про початок виборчої кампанії та розказав, що Партія простих людей обово’язково братиме участь у ній.

Полтава стала першим місцем, у якому пройшла презентація партії. Яка, як заявив нардеп, іде на вибори до Полтавської міської ради. Сергій Каплін не має сумніву, що його сила переможе. Він, зокрема, зазначив, що його не влаштує перемога у 10, 20, 30 чи 40%. План Капліна – більше, ніж 60% голосів виборців.

Щодо можливого балотування в мери Полтави, Сергій Каплін зазначив, що не виключає свою участь у якості кандидата. Також Партія простих людей йтиме і в обласну раду.

"Я готовий взяти відповідальність за всю країну. Тому ми ведемо свою команду в облраду, і ми висунемо своїх кандидатів по кожному округу на виборах до Полтавської облради - заявив Каплін. - Ми ведемо нашу команду й у всі ради області. І ми ведемо своїх кандидатів по всій Україні".

Всі міста теж матимуть своїх кандидатів від Партії простих людей. В окремих містах від політичної сили Капліна йтимуть кандидати в мери. Соціологічні опитування показують, що партія, яка була тільки зареєстрована зареєстрована, при лідерстві Сергія Капліна вже набирає до 20% в окремих містах України, розказав народний депутат:

"Починається надзвичайно серйозна боротьба, важка робота, на яку потрібні сили і ваша підтримка. Проте найбільша увага і найпильніше зосередження сил відбуватиметься саме у Полтаві. Партія простих людей готова презентувати якісний план розвитку, брати відповідальність за кожного свого кандидата по кожному округу міста і справді перемогти корупцію у Полтаві".

#Каплін #вибори #міська рада #Партія простих людей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...