• Головна
  • У Полтаві відзначили десятиріччя державної служби
16:43, 23 червня 2015 р.

У Полтаві відзначили десятиріччя державної служби

Сьогодні, 23 червня, у Полтавському драматичному театрі імені М.В. Гоголя відзначили кращих державних службовців Полтавщини. Цьогорічне святкування знакове - Державній службі України виповнилося 10 років.

Свій перший День державного службовця відзначив і Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко: "Для мене сьогодні особливий день, я сьогодні вперше в статусі держслужбовця вітаю таку потужну професійну команду. Прибираючи весь пафос, я скажу, що дуже важко вам сьогодні на містах. З одного боку  ми представляємо інтереси держави, з іншого - перед нами суспільство, яке ставить вимоги до нашої роботи".

Начальник управління державної служби головдержслужби України Олександр Черчатий чимало говорив про проблеми відомства, про які він знає як ніхто інший.

Володимир Марченко зазанчив: "Мені дуже приємно, що разом із представниками органів місцевого самоврядування кожен з вас сьогодні на своєму місці. Не дивлячись на ті негаразди, починаючи від заробітної платні і інших перепонів, недостатнього фінансування та багатьох проблем, ви - професіонали. І дуже важливо, що сьогодні у вас є така сміливість приймати рішення від імені держави". Чиновник виступив з вимогою до Верховної ради України в найближчі терміни прийняти Закон про Державну службу. "Дайте сьогодні працівникам держслужби достойну заробітну плату, а потім запитуйте, потім питайте, потім пред'являйте претензії", - резюмував Марченко.

Кращих державних службовців регіону нагородили пам'ятними грамотами, нагородами та преміями. Після вручення подарунків на всіх чекав святковий концерт.

#Полтава #держслужбовці #свято #Головко #Черчатий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...