• Головна
  • Пенсійний фонд Полтавщини за 2 тижня зібрав більше 2 мільярдів гривень
14:02, 23 червня 2015 р.

Пенсійний фонд Полтавщини за 2 тижня зібрав більше 2 мільярдів гривень

22 червня під час робочої поїздки Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного Полтавщиною відбулася його зустріч з керівним складом Головного управління, повідомляє прес-служба Пенсійного фонду.

У ході спілкування начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін окреслив соціально-економічну ситуацію в регіоні, представив основні проблеми, що виникають в пенсійній галузі. Йшлося про активізацію роботи по погашенню заборгованості до пенсійного бюджету, поштовхом до чого стали доручення голови Полтавської облдержадміністрації а трохи пізніше – і доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Схвальну оцінку при цьому одержали результати проведення відповідних заходів, розроблених на рівні області, адже до бюджету Фонду упродовж двох тижнів надійшло понад 2 млн.грн.. Не оминули також проблем лубенських чорнобильців і питань, пов’язаних із пенсійним забезпеченням переселенців.

Зважаючи на порядок денний, який запропонував Голова правління, начальники структурних підрозділів, що відповідають за пенсійне забезпечення в області, за надходження коштів, впровадження новітніх інформаційних технологій та інформаційно-роз’яснювальну роботу, мали змогу особисто представити ситуацію за окремими напрямками і ознайомити очільника Фонду з найбільш актуальними питаннями.

Проаналізувавши статистичні та аналітичні дані та заслухавши деякі результати роботи, Олексій Зарудний висловив побажання та рекомендації, які стосуються взаємодії з органами виконавчої влади на місцях, зокрема, в питаннях наповнення бюджету, детінізації заробітної плати та зайнятості тощо. Крім того, він детально зупинився на головних векторах роз’яснювальної роботи, направленої на висвітлення основних положень комплексної реформи пенсійної системи.

Наприкінці зустрічі Голова правління дав позитивну оцінку роботи пенсійників Полтавщини і подякував за відчутні здобутки.

#Пенсії #Зарудний #Пенсійний фонд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...