• Головна
  • У Миргороді засуджено молодого чоловіка, який вбив власну бабусю
11:35, 23 червня 2015 р.

У Миргороді засуджено молодого чоловіка, який вбив власну бабусю

Миргородським міськрайонним судом постановлено вирок у кримінальному провадженні за обвинувачення громадянина, 1986 року народження, який вбив власну бабусю.

Чоловік наніс тяжкі тілесні ушкодження своїй рідній бабусі, 1926 року народження, що було поєднано із вимаганням від старенької вчинити дії майнового характеру на свою користь. повідомив Дмитро Ходатенко, старший прокурор Миргородської міжрайонної прокуратури.

Прокуратурою громадянина обвинувачено в тому, що він у грудні 2014 року в стані алкогольного сп’яніння у будинку за місцем проживання, вимагав від своєї бабусі вчинити дії, спрямовані на перехід до нього права власності на квартиру. При цьому він бив стареньку. Насильство онука спричинило її смерть.

Перебуваючи у зв’язку з підозрою у вчиненні вказаного злочину під цілодобовим домашнім арештом, чоловік продовжив вчинювати насильницькі дії. Під час вживання алкогольних напоїв він побив свого товариша, зламав йому носа.

Своєї вини на суді чоловік не визнав, показання суду давати відмовився. Лише у судових дебатах сказав, що не бив бабусю, а нібито любив її. Так само заперечив і побиття товариша.

Прокуратура вимагала позбавити волі чоловіка терміном на 10 років з конфіскацією майна. Та суд визнав його винуватим у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своїй бабі, що спричинило її смерть (ч.2 ст.121 КК України), та у нанесенні легких тілесних ушкоджень громадянину, що спричинило короткочасний розлад його здоров’я (ч.2 ст.125 КК України). За вчинення цих злочинів йому суд призначено остаточне покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Обвинувачений взятий під варту із зали суду.

Проте позиція прокуратури залишається незмінною: чоловік повинен понести остаточне покарання за вчинення тих злочинів, обвинувачення у вчиненні яких висунуто прокурором, у розмірі не менше 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Доводити наявність підстав для призначення громадянину такого покарання за вчинення злочинів саме за тих обставин, як вони викладені державним обвинуваченням, прокуратура має намір тепер вже в Апеляційному суді Полтавської області. Тому на вирок місцевого суду прокуратурою підготовлено апеляційну скаргу.  

#Миргород #онук #вбивство #бабуся #суд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...