• Головна
  • У Крюковській виправній колонії провели «День відкритих дверей»
10:39, 23 червня 2015 р.

У Крюковській виправній колонії провели «День відкритих дверей»

21 червня 2015 року в Крюковській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№29) проведено «День відкритих дверей».

Цього дня до установи завітали сільський голова Григорій Варава, директор Божківського навчально-виховного комплексу I-III ступенів Валентина Берданова, члени спостережної комісії та представники благодійних і релігійних організацій, а також родичі і близькі засуджених.

Для всіх учасників заходу було проведено короткий інструктаж стосовно правил внутрішнього розпорядку в колонії, після чого екскурсанти здійснили огляд житлової зони установи. Гостям продемонстрували відділення соціально-психологічної служби, лазне-пральний комплекс, пекарню та їдальню для засуджених. Гості побували в клубі для засуджених, оглянули бібліотеку, фельдшерський пункт, молитовну кімнату, де ознайомилися з влаштуванням їхнього побуту та дозвілля.

У Крюковській виправній колонії  провели «День відкритих дверей» (фото) - фото 1

У Крюковській виправній колонії провели «День відкритих дверей» (фото) - фото 1

 У Крюковській виправній колонії  провели «День відкритих дверей» (фото) - фото 1

Начальник Крюковської виправної колонії (№29) Сергій Довженко із задоволенням поспілкувався з гостями, відповів на всі поставлені запитання.

-​ Дякую всім за участь у сьогоднішньому заході, який ми організовуємо кожного року для вас. Пройшовшись житловою зоною установи, ви ознайомились з умовами тримання, які ми постійно намагаємось покращувати, побачили чим засуджені займаються у вільний час та як організовано їх розпорядок дня. Тож тепер ми готові вислухати всі ваші поради та пропозиції, адже вони мають для нас велике значення, - звернувся на завершення заходу до присутніх розповів Сергій Петрович

Захід отримав схвальні відгуки як від запрошених гостей, так і від самих засуджених. Відвідувачі залишились задоволені побаченому. Їх приємно вразила чистота та порядок, що підтримується у виправній установі, а також шанобливе та ввічливе ставлення адміністрації до гостей та засуджених.

У Крюковській виправній колонії  провели «День відкритих дверей» (фото) - фото 2

У Крюковській виправній колонії провели «День відкритих дверей» (фото) - фото 2

 У Крюковській виправній колонії  провели «День відкритих дверей» (фото) - фото 2

На завершення «Дня відкритих дверей» особовий склад Крюковської виправної колонії (№29) отримав на свою адресу слова вдячності та найкращі побажання від гостей заходу.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

#Колонія #День відкритих дверей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...