• Головна
  • Гадяцьке небо плакало за загиблим захисником України
09:55, 23 червня 2015 р.

Гадяцьке небо плакало за загиблим захисником України

Днями у Гадячі провели в останню дорогу загиблого в АТО Ігоря Віталійовича Жадька.

Народився Ігор Жадько 1 березня 1976 року у м. Гадяч Полтавської області.

У 1982-1991 роках навчався у Гадяцькій гімназії. З відзнакою закінчив Гадяцьке СПТУ-47, де здобув професію машиніста-тракториста.

У 1994-1995 року проходив строкову військову службу в аеромобільних десантних військах ЗСУ на посаді механіка бронетранспортера. Повернувшись до Гадяча, працював у ПМК-66, пізніше – ПП «Будівельник».

14 лютого 2015 року був мобілізований до Збройних сил України. Пройшовши відповідний курс перепідготовки на Житомирщині, був направлений для виконання завдань в зону АТО.

Загинув Ігор Жадько 15 червня 2015 року під м. Горлівка Донецької області при виконанні бойового завдання.

Гадяцьке небо плакало за загиблим захисником України (фото) - фото 1

Гадяцьке небо плакало за загиблим захисником України (фото) - фото 1

Коли до квартири Ігоря принесли повістку, його не було вдома. Але наступного дня він одразу пішов до військкомату, щоб захищати рідну землю, не ховаючись, не шукаючи приводу залишитися осторонь трагедії, яку доводиться нині переживати українцям.

Провести бійця в останню дорогу прийшли жителі міста, товариші, колеги, рідні, військові, представники влади. Траурний мітинг відкрила міський голова Тетяна Савченко. Зі словами співчуття та скорботи до рідних та присутніх звернулися голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олексій Матюшенко, директор ДНЗ «Вище професійне аграрне училище», депутат районної ради Олександр Мигаль, районний військовий комісар Руслан Москаленко.

У загиблого воїна залишилися батьки, дружина, 12-річна донька.

Вічна пам'ять Герою!

#Гадяч #похорон #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...