• Головна
  • Нардеп з Полтавщини очолив «Партію простих людей»
13:32, 22 червня 2015 р.

Нардеп з Полтавщини очолив «Партію простих людей»

Народний депутат Сергій Каплін очолив «Партію простих людей». Про це парламентар повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці. За словами Капліна, наразі він формує команду, з якою піде на місцеві вибори. Серед основних завдань партії – боротьба з олігархами та корупцією, розробка економічної доктрини, створення нової Конституції, яка б дійсно захищала простих людей. 

«Тепер у простих людей є партія, яка буде захищати їхні інтереси. Зараз ми формуємо команду, з якою будемо перемагати спочатку на місцевих виборах, а потім – на парламентських. Простих людей - 90%. Робітників, селян, лікарів, вчителів, дрібних підприємців роздирають різні партії і в результаті ми програємо олігархам, втрачаємо країну, наші діти та онуки гинуть на фронті. Ми повинні об'єднатися і перемогти. Ми повинні мати не просто листівки, а ідеологію: сильна держава, деолігархізація, декриміналізація, нова Конституція простих людей, нищівна війна з корупцією та амбітна нова економічна доктрина», - заявив Сергій Каплін.

За словами Сергія Капліна, він продовжує свій робочий тур Україною, під час якого формуватиме партійні осередки в кожній області. Також у кожному з міст, де планує побувати лідер партії, він проведе зустрічі з громадськістю.

«Я буду боротися, аби Парламент проголосував за соціальні законопроекти – відмінив оподаткування пенсії, або її конфіскацію, провів індексацію зарплат і пенсій, підвищив прожитковий мінімум, зменшив тарифи. Не можна допустити, аби ці питання ігнорувалися. Тому продовжую боротьбу за все "обіцяне коаліцією", - їду в регіони єднати людей, аби натиснути на Уряд і Парламент і добитися голосування цих законів. В кожному місті формуватиму страйкові комітети, партійні осередки, створюватиму приймальні», - розповів лідер «Партії простих людей.

Сергій Каплін також повідомив, що до його партії не ввійдуть представники великого бізнесу та люди, які вже займалися політикою. У такий спосіб він хоче показати, що таке «справжня люстрація, дисципліна і порядок». 

#Каплін #Полтавщина #"Партія простих людей"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...