• Головна
  • Талановиті полтавці можуть стати учасниками нового талант-шоу
09:07, 22 червня 2015 р.

Талановиті полтавці можуть стати учасниками нового талант-шоу

Телеканал СТБ розпочав роботу над новим талант-шоу, учасниками якого будуть діти до 16 років. Формат шоу – власна розробка каналу. Виробництвом займається творче об’єднання СТБ під керівництвом Оксани Болкун («Х-фактор»).

– Наш новий проект – не дитяча версія популярного формату «Україна має талант», а зовсім інше шоу, – говорить Оксана Болкун. – Ми шукаємо талановитих непосид, природжених артистів, геніальних винахідників і просто дуже здібних дітей, готових всій країні продемонструвати свою унікальність і поборотися за перемогу в шоу.

Кастинг у новий проект СТБ вже відкритий. Якщо ваша дитина творча натура (вокаліст, танцюрист, музикант, художник, літератор, поет чи фокусник), спортсмен, володіє сильно розвиненою інтуїцією (дитина-екстрасенс) або серйозно захоплений наукою – відправляйте заявку на електронну адресу dity@stb.ua або ж телефонуйте за номером 0-800-508-777.

Кастинг відбудеться і в Полтаві. Не втрачайте свого шансу, приходьте 24 червня до Готелю "Київ", за адресою вулиця Сінна 2/49 з 9.00 до 18.00.

Подробиці читайте на сайті СТБ.

#СТБ #талант-шоу #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...