• Головна
  • В Полтаві прийняли присягу ще 19 мобілізованих
11:38, 20 червня 2015 р.

В Полтаві прийняли присягу ще 19 мобілізованих

В суботу, 20 червня, на території Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку пройшов ритуал прийняття військової присяги на вірність українському народу особовим складом, котрий прибув до частини по п’ятій хвилі мобілізації. Після присяги військових освятив отець Михайло.

«Зараз приймає присягу 19 чоловік – це представники Полтавської, Сумської, Херсонської, Миколаївської і Кіровоградської областей, - каже заступник начальника відділу по роботі з особовим складом майор Віталій Дігтяр. - Це категорія тих, хто не служив, або приймав присягу у Радянському союзі».

В Полтаві прийняли присягу ще 19 мобілізованих (фото) - фото 1

В Полтаві прийняли присягу ще 19 мобілізованих (фото) - фото 1

Серед мобілізованих – чоловіки віком від 20 до 48 років. Основним завданням військовослужбовців буде підтримання військової дисципліни.

«За останній час зросла кількість військових частин і установ в нашій державі, тому керівництво збройних сил висуває підвищенні вимоги по підтриманню правопорядку. Це й громадський порядок, й охорона військових об’єктів, й підтримання дисципліни в військових установах і за їх межами, - говорить Віталій Дігтяр. - Часто до нас зверталися небайдужі люди, що в місцях скупчення людей військовослужбовці ходять у стані алкогольного сп’яніння. Всіх цих військових ми забираємо, проводимо з ним відповідну бесіду, повідомляємо командування. Зараз Міністром оборони прийнято рішення, що таких людей, котрі схильні до алкоголю позбавляти премії. Жителі Полтави можуть побачити наших військовослужбовців з синіми пов’язками ВСП, які патрулюють на базарах, на вокзалу. Деякі люди навіть питають, чи не почалася в нас війна вже в Полтаві».

Кожен мобілізований буде отримувати зарплатню повноцінного контрактника. Це приблизно 3 тисячі гривень, в залежності від посади.

#Мобілізація #присяга #війська

Коментарі

Оголошення
live comments feed...