• Головна
  • На Полтавщині відкрили сезон табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото
11:00, 20 червня 2015 р.

На Полтавщині відкрили сезон табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото

19 червня в селі Матвіївка, що на Полтавщині, відкрили сезон в дитячому оздоровчому центрі «Орлятко». Перша зміна носить назву «Хроніки Нарнії».

Розпочалася урочиста лінійка з підняття прапору України та гімну, котрий співали, поклавши руку на серце, й найменший сьомий загін – дітлахи 7 років. Після виступів найталановитіших дітей табору, директор закладу Іван Вовнянко офіційно відкрив першу зміну.

«Це вже 14 рік ми зустрічаємо тут дітей, - каже Іван Вовнянко. – Готуючись до цього сезону ми виконали достатній об’єм робіт. В першу чергу, провели заміну водонапірної вежі. Що стосується території табору, зроблено теж багато. Завдяки виконуючому обов’язки начальнику фіскальної служби Полтавської області Василю Храмову, було закуплено ігровий майданчик для дітей молодшого віку. Було проведено ремонт холодильного обладнання, закуплено посудомийну машину. Для дітей закупили, окрім майданчика, по п’ять комплектів настільного хокею та футболу, тенісні столи. Проведено поточний ремонт всіх приміщень».

В першу зміну в таборі оздоровлюється 202 дитини віком від 7 до 15 років. З них 11 по пільговій категорії. Також табір в наступній зміні планує прийняти й дітей учасників АТО. Загалом за сезон очікується понад 600 дітлахів.

«Коли ми планували першу зміну, то разом з педагогічними працівниками вирішили провести його на основі чудової дитячої казки «Хроніки Нарнії», - поділилася старший вихователь табору Світлана Ткаченко. – Ця казка вчить добру, справедливості, допомагає дітям мандрувати. Були розроблені сценарії, щоб діти могли більше пізнати світ різних казкових героїв. Також в нас є багато спортивних й розважальних заходів. Й день знайомства, й день казки, й іменини – все це ми представляємо у казковій формі по «Хронікам Нарнії». А на батьківській день ми робимо інсценування цієї казки з входженням у шафу, з чарівними героями».

На території оздоровчого центру знаходяться ігрові зали, футбольні, баскетбольні волейбольні майданчики, бібліотека й навіть комп’ютерний клас. Цікаво, що в ігрових залах, окрім настільного хокею, футболу та тенісу, дітлахи можуть пограти навіть у більярд. Також малечу возять автобусом на берег Ворскли.

На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 1На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 1
На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 2На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 2
На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 3На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 3
На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 4На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 4
На Полтавщині відкрили сезон дитячого табору з більярдом та комп’ютерним класом. Фото (фото) - фото 5
#Табір #Орлятко #Вовнянко #Храмов

Коментарі

Оголошення
live comments feed...