• Головна
  • Генеральний директор «Ворскли» Дмитро Яворський: «Чекаємо новин від УЄФА»
16:50, 19 червня 2015 р.

Генеральний директор «Ворскли» Дмитро Яворський: «Чекаємо новин від УЄФА»

Генеральний директор футбольного клубу «Ворскла» Дмитро Яворський розповів про те, що відбувається в господарстві «біло-зелених» в період міжсезоння і коли варто очікувати остаточної відповіді від УЄФА, чи побачить полтавський уболівальник єврокубкові матчі в рідному місті...

- Дмитре Васильовичу, так уже повелося, що кожне міжсезоння, особливо в літній період, ви будуєте нові спортивні об'єкти, щось реконструюєте. Зараз чим можете похвалитися?

- Як ви вже знаєте, ми продовжуємо приводити в порядок східну трибуну. Поруч зі стадіоном «Лтава» у Крутому Березі закінчуємо закладати поле зі штучним покриттям для наших маленьких вихованців. Там робіт залишилося всього на місяць. Є плани по деяким змінам дрібним, все в штатному режимі.

- Цей ремонт, який зараз кипить на центральній спортивній арені міста, давно був у планах?

- Звичайно. Перший його етап ми почали ще три роки тому. Як ви знаєте, спочатку ми повністю замінили індивідуальні пластикові сидіння західної трибуни. Паралельно вже починали облагороджувати і східну. Подбали й про сектори для наших ультрас. Зараз вже думаємо, звичайно, про Лігу Європи.

- Гість з Ізраїлю, представник УЄФА, знайомився з умовами для проведення євротурнірів в Полтаві. Що його цікавило його в першу чергу?

- До нас пан Яблковскі приїжджав, щоб по всій строгості перевірити, наскільки наші об'єкти готові до проведення такого серйозного заходу як Ліга Європи. З тієї реакції, що ми побачили, за його якимось стриманими, як це і личить офіційному представнику УЄФА, словами на нашу адресу, ми зрозуміли, що він задоволений тими умовами, які ми на сьогоднішній день маємо. Пан Ілан уважно оглянув усе в чаші стадіону, підтрибунні приміщення. Все це він вніс у свій рапорт, запевнивши нас, що зі свого боку зробить все, аби Полтава змогла приймати матчі Ліги Європи. На недавніх загальних зборах представників клубів Прем'єр-ліги я спілкувався з людьми з Федерації футболу України. На сьогоднішній день, на переконання президента ФФУ, ми відсотків на 80-90 можемо розраховувати на те, щоби хоча б матчі кваліфікації та плей-офф проводити на своєму стадіоні. Остаточне рішення у цьому важливому для нас питанні очікується після 29-го червня. З нетерпінням чекаємо новин від УЄФА ».

Прес-служба ФК «Ворскла»

#"Ворскла" #футбол #УЄФА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...