• Головна
  • У Полтаві зникли дві семирічні дівчинки
14:24, 19 червня 2015 р.

У Полтаві зникли дві семирічні дівчинки

Дітей здоровими та неушкодженими повернули матерям за півгодини після їх звернення до міліції. Працівники батальйону міліції охорони Управління ДСО Полтавщини відшукали семирічних втікачок в одному із торговельних центрів міста.

Як повідомляють правоохоронці, близько 17:30 18 червня, на пульт централізованого спостереження УДСО області надійшов сигнал із торговельного центру Полтави. На місці, куди негайно прибули працівники батальйону, з’ясувалося, що датчики сигналізації спрацювали під час спроби маленьких дівчаток оминути касу з купою іграшок та солодощів у руках.

Молодший інспектор групи затримання ДСО прапорщик міліції Валерій Петлюх зауважив:

- Враховуючи, що за півгодини до цієї події від чергового Київського райвідділу міліції надійшло орієнтування щодо зникнення з приватного сектору одного з районів Полтави двох дівчаток, ми зробили висновок, що маленькі «покупці» - це саме ті діти, яких розшукують батьки.

Держохоронець розповів, що дівчатка живуть по-сусідству. Того вечора вони знаходились під наглядом бабусі однієї із них. Але незабаром їм стало нудно і вони вирушили у «мандрівку». Свою бабусю онучка переконала, що за ними на прогулянці догляне матуся подружки.

У магазині, до якого вони вирішили зайти заради розваги, дівчата так захопилися вибором іграшок та ласощів, що навіть забули за них розплатитися.

Дякуючи спільним зусиллям держохоронців та працівників Київського райвідділу міліції, які швидко зв’язалися із батьками, уже через годину дітей повернули матусям, а «покупки» – на вітрину.

За матеріалами УДСО при УМВС України в Полтавській області

 

#Полтава #дівчата #зникли #магазин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...