• Головна
  • Полтавську малечу запрошують на грандіозне свято морозива
12:42, 19 червня 2015 р.

Полтавську малечу запрошують на грандіозне свято морозива

Сьогодні, у складний для України час, компанія «Рудь» розуміє, наскільки важливо не лишати дітей радості, задоволення, а також дружнього спілкування та родинного затишку. Не лишаючись осторонь проблем, потрібно продовжувати свою соціальну ініціативу – у вигляді незабутнього свята, заради майбутнього. «Рудь» дарує єдність!

21 червня до Полтави завітає Свято Морозива №1. Організатор дійства – ПАТ «Житомирський маслозавод» – компанія «Рудь» – найбільший виробник морозива України. На мешканців та гостей міста очікує безліч розваг та атракціонів. Початок свята — о 13:00 в ТРЦ "Київ", за адресою вулиця Зіньківська, 6/1 А.

Підготуватись до свята мешканці та гості міста можуть заздалегідь. Для цього потрібно лише куштувати морозиво «Рудь» та збирати обгортки. Вже на святі обгортки можна буде обміняти на спеціальні перепустки, які згодом витрачати на різноманітні веселощі, атракціони, розваги, що пропонує компанія «Рудь» на святі.

Головний девіз Свята Морозива цього року – «Рудь» дарує єдність!» І недарма. Це підтверджує патріотична спрямованість заходу цього року. Єднаймось у прагненні миру, тепла, затишку та спілкування! Єднаймось, бо ми того варті!

Отже, чекаємо на Вас 21 червня з 13-ої години на вул. Зіньківській, 6/1 А, ТРЦ “Київ”!

Подробиці в нашій афіші.

RUD'_Afisha-PM-2015_A3_POLTAVA

RUD'_Afisha-PM-2015_A3_POLTAVA

#Полтава #свято #Морозиво #"Рудь"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...