• Головна
  • У Полтаві відбулась щорічна Спартакіада ПриватБанку
14:13, 19 червня 2015 р.

У Полтаві відбулась щорічна Спартакіада ПриватБанку

Спорт єднає - це в котре довели учасники щорічної Спартакіади ПриватБанку. Єдиною командою змагалися співробітники фінустанови, члени їх родин, а також клієнти. Жаги до перемоги та азарту вистачало кожному, проте на спортивних майданчиках панували дружба і взаємоповага.

“Спартакіада ПриватБанку — це чудова традиція, яка полюбилася нашим співробітникам за довгі роки проведення. Цього разу це ще й приємний привід відволіктися від усіх негативних подій, які відбуваються в нашій країні. Тому що спорт завжди був оплотом миру на землі, - говорить Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ ПриватБанку. - В цьому році участь у Спартакіаді взяли не тільки наші співробітники та члени іх сімей , а також деякі з наших клієнтів, за що ми їм дуже вдячні.Ми запрошуємо всіх працювати, відпочивати і виборювати перемогу  в спортивних змаганнях разом  з нами.”

 Самі співробітники банку стверджують, Спартакіада – це добра, улюблена традиція, яка вже вийшла за рамки колективу. На спортивні змагання вони приходять цілими родинами.

 Перемогу виборювали у п’яти видах спорту: дартсі, бадмінтоні, волейболі, шахах і міні-футболі. До останнього, до речі, завжди прикута підвищена увага. Традиційно свою майстерність володіння м’ячем на спартакіаді демонструють не лише «приватівські» спортсмени. Тон грі тут задають легендарні постаті. Так і в цьому  році за одну з команд грав Іван Шарій - володар трьох рекордів вищой ліги України, справжня зірка ФК «Ворскла».

 Свято спорту відбулося. Переможці отримали заслужені нагороди, а вболівальники задоволення від самих змагань та успіхів улюблених спортсменів. Високий командний дух, відчуття єдності, чудовий настрій  - учасники цьогорічної спартакіади в котре підтвердили: ПриватБанк - це велика дружня сім’я.

 Прес-офіс ПриватБанку  у  Полтаві

#ПриватБанк #спорт #спартакіада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...