• Головна
  • Виконком Полтавської міської ради видав субвенції на півмільйона гривень
15:23, 18 червня 2015 р.

Виконком Полтавської міської ради видав субвенції на півмільйона гривень

В четвер, 18 червня, пройшло засідання виконкому Полтавської міської ради, на чолі з міським головою Олександром Мамаєм.

Під час засідання було прийнято рішення про виділення субвенції Полтавському обласному військовому комісаріату в сумі 4 000 гривень, що підуть на виконання заходів по територіальній обороні, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту.

Також затвердили рішення щодо субвенції з обласного бюджету Полтавському міському центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді надано 200 000 гривень для забезпечення організації відпочинку демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення АТО, та членів їх сімей у санаторно-курортних закладах відповідно до визначеного порядку.

134 269 гривень з міського бюджету буде перераховано транспортним підприємствам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті у травні 2015 року. Ще 107 011 гривень – житлово-комунальному господарству згідно з розрахунком відшкодування коштів з міського бюджету за технічне обслуговування та електропостачання ліфтів у травні 2015 року.

#Мамай #Міська рада #АТО #перевізник

Коментарі

Оголошення
live comments feed...