• Головна
  • Процес пішов: Полтавська обласна рада проголосувала за об'єднання територіальних громад
12:33, 18 червня 2015 р.

Процес пішов: Полтавська обласна рада проголосувала за об'єднання територіальних громад

Сьогодні під час другого пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання було прийнято перспективний план формування територій громад Полтавщини.

Прголосували "За" 76 депутатів з 92 зареєстрованій у системі "Рада". Передувало цьому бурхливе обговорення і дискусії. Згідно затвердженого плану в області буде створено 59 територіальних громад. в порівнянні, зараз в Полтавській області існує 503 сільські, селищні та міські ради, які об'єднують 1840 населених пунктів.

Лунало чимало пропозицій і образ. так Юрій Кривошеєв виступив за відтермінування проведення адміністративної реформи, натомість лев Жиденко висловився за те, що потрібно швидше "братися до роботи". Степан Бульба сказав, що у депутатів немає достатньо інформації і голосування за Перспективний план відбувається "всліпу". 

Представники районів пропонували голосувати по кожному району окремо, а деякі звинувачували владу у поспіху і відсутності відпрацьованого механізму.

Не зважаючи на численні виступи і протести, перший крок до децентралізації влади у Полтавській області зроблено.

– Для нас сьогодні питання адміністративної реформи є важливим. Полтавщина перспективна область, ми маємо йти попереду усіх, показуючи своїм прикладом, що реформа діє та дає свої позитивні результати, – говорить Валерій Анатолійович. – Це перший крок до децентралізації влади у нашій області. Я вдячний усім депутатам, які підтримали дане рішення. Ми вже маємо проект реформування і наступним нашим кроком, буде його реалізація.

#Полтавська обласна рада #сесія #проект #об'єднання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...