• Головна
  • Ректор ПНПУ: «Не плюй у колодязь, з якого пив, п'єш і питимеш»
09:42, 18 червня 2015 р.

Ректор ПНПУ: «Не плюй у колодязь, з якого пив, п'єш і питимеш»

Прес-служба Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, здійснюючи черговий моніторинг друкованих та електронних засобів масової комунікації України й Полтавської області, виявила на сайті інтернет-видання «Полтавщина» інтерв'ю, у якому «головний освітянин області» Є. Ленський зауважує, що Полтавський педуніверситет «на сьогоднішній день не дає знання, його випускники не працевлаштовані, дипломи ніде не котуються».

Спеціалісти прес-служби звернулися до колективу, ректора університету доктора філологічних наук, професора Миколи Степаненка з проханням дати коментар із цього приводу. Подаємо його: «Колектив університету не може коментувати того, чого не булонемає і ніколи не буде». Цю думку колективу поділяє його очільник: «Я не бажаю коментувати тому, що сповідую інші принципи: ″Не плюй у колодязь, з якого пив, п'єш і питимеш″″Нерозумно рубати гілку, на якій сидиш″. Не хочу наводити очевидні контраргументи, бо добре знаю, що вони відомі людям. Горджуся нашими випускниками, які обіймають посади різних рівнів і дякують alma mater за науку. Горджуся колишніми студентами, які сумлінно вчилися й нині сумлінно виконують свій професійний обов'язок, не шукають теплого місця під сонцем. Горджуся колишніми аспірантами, які не зупинилися на півдорозі, сягнули наукового олімпу і стали справжніми вченими. Зрештою, не варто зважати на ложку дьогтю, бо чисті помисли й діяння завжди притлумлюють невігластво й недалекоглядність. Є речі важливіші - мир у нашій Україні. Нехай він якнайшвидше запанує!».

Прес-служба Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка вважає, що з'ява такого взірця інформації є спробою нечесного маневру напередодні вступної кампанії до вишів України.

Натомість Євгеній Ленський на своїй сторінці у соцмережі написав: "Варто було відкрито заговорити про проблеми, які не можна приховувати, одразу з'явилися люди, яким це не подобається. У нас звикли мовчати про гострі питання, бо в тихому болоті легше сидиться. Я говорю про проблеми, які треба вирішувати сьогодні, щоб завтра стати кращими, бо цього вимагає посада директора Департаменту освіти і науки. Чим довше ми мовчатимемо, тим важче нам буде рухатися вперед. Звісно, багатьом хочеться бути красивими та розповідати, як багато вони роблять, а у разі розголосу посилатися на те, що усі навколо-проплачені. Але треба відкрити очі та тверезо дивитися на ситуацію. І зробити все, щоб її покращити".

#ПНПУ #Ленський #Степаненко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...