• Головна
  • Полтавська колонія долучилася до зведення фортифікаційних споруд у зоні АТО
09:36, 18 червня 2015 р.

Полтавська колонія долучилася до зведення фортифікаційних споруд у зоні АТО

Підприємство Полтавської виправної колонії (№64) є активним учасником обласної Програми створення нових робочих місць для засуджених в установах пенітенціарної служби Полтавської області на 2011-2015 роки.

Особливого значення виробничий потенціал установи набуває в умовах проведення антитерористичної операції на території східних областей України, адже підприємство колонії має багаторічний досвід з виготовлення металовиробів різного ступеня складності будь то вежі спостережні для Прикордонної служби, чи ємності великого об’єму для зберігання гарячого бітуму, розповіли в прес-службі  управління ДПтС України в Полтавській області.

В травні поточного року  Рада національної безпеки і оборони затвердила комплекс заходів щодо прискорення будівництва фортифікаційних споруд та зміцнення оборони й безпеки держави, на що було виділено кошти Міністерством оборони України.

"Для практичного виконання комплексу заходів по прискоренню будівництва фортифікаційних споруд, підприємство Полтавської виправної колонії (№64) долучилось до цієї загальнодержавної справи у якості співвиконавця на виготовлення металовиробів спеціального призначення", - йдеться у повідомленні.

Підприємством установи на сьогодні освоєно, виготовлено та поставлено замовникам комплекти елементів фортифікаційних споруд для захисту особового складу і техніки від засобів ураження противника (сіткипротикумулятивні); комплекти труб витяжних та втяжних оцинкованих для забезпечення вентиляції бліндажів; скоби металеві для кріплення дерев’яних колод в окопах, а також компактні металеві столики для чистки стрілецької вогнепальної зброї в польових умовах. Загальна сума замовлення на даний  час склала близько 150 тис. грн.

Замовниками вже високо оцінено якість надання послуг пенітенціарною установою. На сьогодні проводяться переговори про виготовлення металевих секцій для окопних укріплень, що також будуть використані нашими військовими в зоні АТО. Отже співпраця триватиме і надалі.

              

#Полтава #колонія #фортифікаційні споруди #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...