• Головна
  • Полтавські школярі отримали дипломи БізнесШколи
17:59, 17 червня 2015 р.

Полтавські школярі отримали дипломи БізнесШколи

У Полтаві урочисто пройшов випуск слухачів БізнесШколи ЮніорБанку. Цьогоріч 75 дипломів отримали школярі обласного центру та більше 400 дітей з різних куточків Полтавської області. Ці дипломи засвідчили, що всі учні БізнесШколи ЮніорБанку  впродовж занять отримали теоретичні знання по наданню банківських послуг і раціональному використанню особистих фінансів.

“ТОП-менеджери Полтавськго ГРУ ПриваБанку проводили з дітьми тренiнги на  теми економіки, фінансів, банківської справи, реклами та маркетингу, історії грошей тощо, - говорить керівник напрямку ЮніорБанк Полтавського ГРУ ПриватБанку Оксана Щербак. - Діти із великим задоволенням відвідували кожне заняття, адже навчання проводилося у форматі цікавих презентацій, вільного спілкування та закріпленням знань за допомогою вікторин, після занять дітям організовували солодкий фуршетний стіл”. Безумовно, таке навчання стало до вподоби і дітям, і батькам -  батьки не переймалися, чим займаються діти у позашкільний час, а діти - весело та з користю проводили час, здобуваючи нові знання в фінансових питаннях”.

По закінченні навчального циклу ПриватБанк організував  святковий випускний для своїх студентів. Всім дітям вручили дипломи про закінчення БізнесШколи. А чесно зароблені бали за успіхи у навчанні діти обміняли на сувеніри від ЮніорБанку та пам’ятні подарунки - футболки, кепки, годинники.

“На тренінгах ми навчились як користуватись грошима, як розраховуватись картою в магазинах, як економити, - згадує  випускниця БізнесШколи Тетяна Орисенко. - Коли я розраховуюсь карткою в магазині, продавці мене нормально сприймають, не питають, де я взяла карту”.

Для того, аби ваша дитина почали відвідувати БізнесШколу батькам достатньо зареєструватись на сайт ЮніорБанку www.juniorbank.com.ua. А нові заняття розпочнуться вже у вересні 2015 року.

ЮніорБанк – це програма ПриватБанку, яка стартувала у 2009 році з метою підвищення фінансової грамотності школярів. ЮніорБанк включає в себе декілька програм, зокрема, БізнесШкола, екскурсії та цікаві бізнес-квести.

 Прес-офіс ПриватБанку  у  Полтаві

#ПриватБанк #школа #Юніор

Коментарі

Оголошення
live comments feed...