• Головна
  • В неділю в Полтаві литовські спеціалісти запустять call-центр
15:57, 17 червня 2015 р.

В неділю в Полтаві литовські спеціалісти запустять call-центр

21 червня в Полтаву приїздять виконавчий директор Асоціації служб емоційної допомоги Литви Томас Барановас і спеціаліст Угне Кабелкайте.

Як інформує прес-служба Полтавської ОДА, приїзд литовських спеціалістів дасть старт полтавському call-центру. Емоційну допомогу у ньому зможуть отримати колишні учасники АТО, члени їх сімей, волонтери та внутрішні переселенці.

На кількох операторських лініях працюватимуть посттравматичні психологи-волонтери різних напрямків.

Іноземні спеціалісти передаватимуть досвід полтавським волонтерам. У Литві кожен з добровольців навчається 75 годин (в цей час включені знання про принципи телефонних комунікацій, психологічні кризи, посттравматичний стресовий синдром). Працює така людина 3-4 години, оскільки це дуже виснажлива робота, за яку волонтер не отримує коштів.

Томас Барановас є головою Асоціації служб емоційної допомоги Литви. В цій Асоціації 10 неурядових організацій працюють на телефонних лініях, залучаючи волонтерів. Лінії різні, офіси знаходяться в різних містах і працюють по своїх сферах: дитяча, юнацька, для російськомовних, жінок, загальна (для дорослих). Працює проект на базі добровольців.

Угне Кабелкайте – спеціаліст, який навчає роботі емоційної допомоги по телефону. Він навчає волонтерів уже 10 років.

Організатором call-центру є Фонд «Унія 1219» за підтримки литовських міністерств — охорони краю, закордонних справ, внутрішніх справ та департаменту поліції при міністерстві внутрішніх справ. Проект фінансується Програмою розвитку співробітництва та популяризації демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки (Orange projects).

Від української сторони партнерами стали ГО «Команда небайдужих», ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини», керуючий Полтавською єпархією УПЦ Київського Патріархату архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір, БО «Благодійний Фонд Головко», ГО «Центр стратегічних комунікацій».

Також партнером реалізації став голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Нагадаємо, що в середині лютого 2015 року представники державних громадських та волонтерських організацій Полтави відвідали реабілітаційні центри Литовської Республіки, де також мали і зустріч з Томасом Барановасом. Тоді ж полтавці і домовилися з ним про подальшу співпрацю і допомогу у навчанні полтавських волонтерів.

#АТО #call-центр #Литва #Головко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...