• Головна
  • Полтавщина - один з лідерів по видачі субсидій.
15:53, 17 червня 2015 р.

Полтавщина - один з лідерів по видачі субсидій.

Полтавщина в числі лідерів по видачі субсидій від кількості поданих заявок – близько 80% бажаючих полтавців отримали фінансову підтримку.

Про це в середу, 17 червня, на засіданні правління повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко, інформує Інтерфакс.

Кількість звернень по всій Україні до місцевих органів влади за отриманням субсидій за житлово-комунальні послуги за новою системою станом на 17 червня становить вже 1 млн, з них 500 тисяч сімей вже отримують субсидії. За словами Павла Розенко решта звернень перебувають у роботі і в найближчі два-три тижні будуть розглянуті.

"Якщо в перші три тижні у нас було 30-40 тисяч призначень субсидій щотижня, то за минулий тиждень ми призначили близько 140 тисяч субсидій. Люди почали робити менше помилок при заповненні декларацій і заяв", - сказав міністр.

Сім’ї, котрі отримували раніше субсидії, але наразі через перехід на нову систему субсидування переплачують за послуги, отримають компенсацію.

"Перерахунок сум платежів буде здійснено за весь період з 1 квітня 2015 року", - повідомив Розенко.

Як очікують у Мінсоцполітики до кінця літа субсидії отримуватимуть 2,2 млн осіб: 1,1 млн осіб, які раніше вже отримували субсидії і 1,1 млн нових сімей.

За словами міністра, наразі найкраща ситуація з оформленням субсидій у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Полтавській, Сумській, Чернігівській областях і Києві, де призначено 60-80% субсидій від кількості поданих заяв. Критична ситуація у Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Рівненській та Хмельницькій областях, де рівень призначення субсидій 10-30% від кількості поданих заяв.

#Субсидії #Розенко #житлово-комунальні послуги

Коментарі

Оголошення
live comments feed...