• Головна
  • Микола Мороз: «Про зміну результатів конкурсу, нас повідомили листом»
16:00, 17 червня 2015 р.

Микола Мороз: «Про зміну результатів конкурсу, нас повідомили листом»

Минулого тижня Сергій Марчишинець, начальник Департаменту інфраструктури та туризму  написав заяву на звільнення з керівної посади. Днем раніше у ЗМІ поширилась інформація про зловживання Сергієм посадовими обов’язками, зокрема при проведенні конкурсу на право бути робочим органом з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області.

За результатами проведеного конкурсу перемогу здобув Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. Але згодом, Сергій Марчишинець своїм рішенням змінив переможця – їм став ФОП «Полтаватранс».

Завідуючий кафедрою транспортних технологій Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського Микола Мороз говорить про те, що йшли на конкурс не заради грошей, а що б навести порядок у транспортному секторі в області.

– Про те, що у Полтаві будуть проводити конкурс на право бути робочим органом ми дізнались з однієї з обласних газет. Так, як у Кременчуці ми виконуємо аналогічну роботу, маємо досвід, вирішили спробувати свої сили і у Полтаві, – розповідає Микола Миколайович. – Ми підготували усі необхідні документи, попередньо до нас приїжджала делегація з Полтави, серед якої був і Сергій Марчишинець. Вони подивились на наше підприємство, нашу базу, перевірили усі необхідні документи.

Марчишинець Сергій (kolo.poltava.ua)

Після перевірки представників Кременчуцького національного університету запросили до Полтави, на конкурс.

– Нас виявилось усього два кандидати: ми та підприємець, який працював тут раніше, – продовжує. – Сам конкурс проходив, на мій погляд, без порушень. Регламенту дотримувались, дали змогу витупити і нам і конкуренту. Через деякий час після конкурсу, нас запросили та повідомили, що ми у конкурсі перемогли.

Коли Микола Мороз попросив надати йому витяг з протоколу про визначення переможця конкурсу, йому пообіцяли вислати по пошті, але замість нього прислали листа у якому йшлось про те, що результати конкурсу змінили.

– Нам дуже довго нічого не присилали, я декілька разів телефонував до транспортного відділу, мені все обіцяли. Потім я, будучи в Полтаві, вирішив зайти особисто, тоді мені повідомили, що ми уже все відправили. Лист прийшов, а в ньому було написано, що комісія проводила додаткове засідання, і вирішила змінити своє рішення та заключити договір з ФОП «Полтаватранс». Потім мені потрапила на очі газета в якій йшлось про те, що функції робочого органу уже виконує та фірма, яка попередньо нам програла.

/За чинним законодавством України конкурсна комісія не має права відміняти або змінювати результати конкурсу, вона лише визначає переможця (ред.)/

–Ми подавали скаргу на дії конкурсної комісії, але на цьому все закінчилось. Зараз бачу, що якась діяльність ведеться, що якась боротьба іде, але я не бачу чим вона може закінчилась.  

У Кременчуцькому національному університеті сподіваються на те, що не дивлячись на те, що подібні справи можуть розглядались роками, керівництво Полтавської області зверне посилену увагу на цю ситуації, проведе відповідні перевірки та визначить справедливого переможця.

 Вікторія Терещенко

 

 

 

#Конкурс #Мороз #Марчишинець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...