• Головна
  • Для перетину зони АТО паперові перепустки замінили електронними
14:57, 17 червня 2015 р.

Для перетину зони АТО паперові перепустки замінили електронними

З 17 червня в’їхати в зону АТО можна без паперової перепустки. Достатньо отримати підтвердження на електронну пошту.

Відповідні зміни затвердив керівник антитерористичної організації в Донецькій і Луганській областях, генерал-лейтенант Ігор Колесник, інформує СБУ.

«Відмова від паперових перепусток дає гарантії, що ніякий чиновник не зможе нажитися на простих людях», - йдеться в повідомленні.

Тепер достатньо буде направити інформацію електронною поштою, отримати підтвердження про її опрацювання та повідомлення про дозвіл. За таких умов громадянину потрібно мати при собі лише документ, що підтверджує особу. Кожному заявнику буде присвоєно індивідуальний код, за допомогою якого він зможе відстежувати хід розгляду заяви на спеціально створеному для цього веб-ресурсі.

Крім того розширили перелік випадків, в яких можуть відмовити в дозволі на перетин лінії зіткнення. Важливим нововведенням є можливість перетину лінії зіткнення без дозволу в разі загрози життю і здоров'ю. Лише за рішенням керівника Координаційного центру − без дозволу − зможуть перейти особи, які були змушені покинути своє місце проживання, щоб уникнути негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, масових проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, у виключних випадках за відсутності необхідних документів.

Особи, котрі народилися в 1998 році і пізніше, й не змогли отримати паспорт громадянина України, повинні мати при собі оригінал або копія свідоцтва про народження або іншого документу, що підтверджує особу, а також обов’язково мають бути з супроводжуючою особою.

Не потрібен тепер буде окремий пропуск на автомобіль. Досить буде пред'явити технічний паспорт та документ, що підтверджує право власності на автотранспорт (або нотаріально завірену довіреність).

 

#АТО #перепустка #СБУ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...