• Головна
  • Полтавцям заборгували більше 29 мільйонів гривень
14:08, 17 червня 2015 р.

Полтавцям заборгували більше 29 мільйонів гривень

Про стан погашення заборгованості із заробітної плати відзвітувала Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

За статистичними даними станом на 01.06.2015 загальна заборгованість по області склала 29,1 млн.грн., у тому числі:

на економічно активних підприємствах – 14,7 млн.грн. (50,5%);
на підприємствах-банкрутах – 14 млн.грн. (48%).

Найбільшими боржниками серед економічно активних підприємств станом на 01.06.2015 залишаються:

- ТОВ „Гадячсир” та його структурні підрозділи – 3,9 млн.грн. 
- ДП НАК „Надра України” „Миргороднафтогазрозвідка” – 2,7 млн.грн.
- ПП „Ливарно-механічний завод” – 1,6 млн.грн.
- ДП „Полтавський облавтодор” та його філії – 1 млн.грн.
- ПрАТ „Будівельне управління №9 „Полтаванафтогазбуд” – 919 тис.грн.
- ПАТ „Рижівський гранітний кар’єр” – 846 тис.грн.

Основна маса заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах зосереджена в Гадяцькому – 3 млн.грн, Полтавському – 1,2 млн.грн. районах, містах Полтава – 3 млн.грн., Миргород – 2,9 млн.грн., Кременчук – 1,7 млн.грн. та Комсомольськ – 903 тис.грн.
Разом по 6 відмічених адміністративно-територіальних одиницях заборговано 12,4 млн.грн., що складає 86% до загальнообласного боргу економічно активних підприємств.

У результаті заходів, вжитих органами влади всіх рівнів, у травні  2015 року повністю ліквідовано заборгованість із заробітної плати перед працівниками п’яти підприємств на загальну суму 580 тис.грн. Станом на 01.06.2015 порівняно з попереднім місяцем зменшено зарплатні борги на 7 економічно активних підприємствах на загальну суму  311 тис.грн.

Департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації ведеться постійний щотижневий моніторинг погашення заборгованості із заробітної плати в розрізі підприємств. Підприємствам-боржникам надається допомога в поверненні дебіторської заборгованості.

Ситуацію, що склалася в області з погашенням заборгованості із заробітної плати, планується розглянути в облдержадміністрації на черговому розширеному засіданні обласної робочої координаційної групи.

 

#Полтавська область #заборгованість #заробітна плата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...