• Головна
  • Сергій Каплін: Профспілкових лідерів почали переслідувати – Михайла Волинця викликали до СБУ
17:32, 17 червня 2015 р.

Сергій Каплін: Профспілкових лідерів почали переслідувати – Михайла Волинця викликали до СБУ

Профспілкових лідерів почали переслідували. Про це сьогодні на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат Сергій Каплін.

Він повідомив, що вчора Михайла Волинця - голову Конфедерації вільних профспілок України та керівника Незалежної профспілки гірників, викликали на допит в СБУ. Парламентар пов’язує це з Трудовим ультиматумом, який профспілки позавчора висунули Кабміну та Верховній Раді. Зокрема, вони вимагають якнайшвидше провести індексацію зарплат і пенсій, погасити борги по зарплатам, знизити тарифи ЖКГ, підвищити прожитковий мінімум тощо. У разі невиконання цих вимог, профспілки погрожують провести всеукраїнський страйк.

«Почалося «полювання на відьом». Вчора Михайлу Волинцю вручили повістку про виклик до СБУ на 18 червня. Це відбулося після мітингу під Верховною Радою, який організували профспілки. Думаю, що це перший дзвіночок – профспілкових лідерів починають переслідувати через їх непохитну позицію», - заявив Сергій Каплін.

Він нагадав, що напередодні профспілкових лідерів не хотіли пускати на Погоджувальну раду. Проте, їм вдалося зустрітися з керівництвом депутатських фракцій та головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом. А вчора близько десяти профспілкових керівників не пустили до Парламенту.

«З профспілками не хочуть рахуватися. Їм просто хочуть закрити рота, щоб вони не підбурювали людей. Але погодьтеся, що вони вимагають того, чого хочуть всі українці – покращення життя. Тому ми цього так не полишимо. Наші вимоги залишаються в силі. І наприклад, вже домовлено, що до порядку денного буде внесено законопроекти про відміну 15% оподаткування пенсій, оптимізації тарифів, індексації пенсій і зарплат», - розповів Сергій Каплін.

#Каплін

Коментарі

Оголошення
live comments feed...