• Головна
  • Ще 9 полтавців отримали посвідчення «Учасник бойових дій»
16:54, 16 червня 2015 р.

Ще 9 полтавців отримали посвідчення «Учасник бойових дій»

Міська влада продовжує видавати посвідчення «Учасник бойових дій» полтавським чоловікам, які проходили службу в зоні АТО. Сьогодні в прес-центрі міського Будинку культури заступник міського голови Світлана Порохня урочисто привітала дев'ятьох воїнів, подякувавши їм за захист України та подвиг перед державою.

- Ми намагатимемось зробити для вас, наші дорогі герої, все від нас залежне. Більше того, я особисто буду приймати від вас звернення, якщо комусь буде необхідна допомога з питань лікування чи пошуку роботи, - сказала Світлана Казимирівна.

На даний час до Полтави повернулося 195 військовослужбовців. З усіма захисниками проводять роботу соціальні працівники: вивчають їх проблеми, консультують з питань працевлаштування, оформлення субсидій, медичного обстеження та санаторно-курортного лікування.

Серед загальної кількості демобілізованих вже 34 мають посвідчення учасника бойових дій і 3 – інваліда війни. Решта документів знаходиться на оформленні в Києві і буде видаватися по мірі надходження.

Нагадаємо і про роботу послуги «єдине вікно» для воїнів АТО: кожен військовий, який потребує допомоги, може звернутися до консультантів та отримати якісну правову, соціальну та психологічну допомогу.

#Полтава #учасники бойових дій #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...