• Головна
  • Більше 12 мільйонів намагалися незаконно легалізувати на Полтавщині
16:41, 16 червня 2015 р.

Більше 12 мільйонів намагалися незаконно легалізувати на Полтавщині

Як розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов працівниками Державної фіскальної служби Полтавської області з початку року внесено 37 повідомлення до Банку даних про сумнівні фінансові операції. Розроблений План спільних заходів Головного управління ДФС у Полтавській області та Полтавської митниці ДФС із запобігання та протидії тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 25 матеріалів за ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 7 з ознаками злочину ст.209 Кримінального кодексу України , загальна сума виявлених легалізованих доходів складає 12 млн.109 тис. грн..

Складено 9 довідок з ознаками кримінального правопорушення за ст..212 КК України на загальну суму ухилення від сплати податків на суму 21 млн. 37 тис.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області обліковано 7 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) , 2 кримінальних правопорушення за предикатними злочинами (злочин, в результаті якого виникли доходи, що можуть стати предметом злочину) та 4 кримінальні правопорушення за іншими статями.

ГУ ДФС у Полтавській області

#ДФС #мільйони #легалізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...