• Головна
  • На лаві підсудних опиниться житель Миргорода, який співпрацював з терористами
15:58, 16 червня 2015 р.

На лаві підсудних опиниться житель Миргорода, який співпрацював з терористами

Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до Миргородського міськрайонного суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо мешканця Миргорода. 

Нагадаємо, колишній військовослужбовець, 1964 року народження, більше півроку неодноразово передавав представнику терористичної організації «ДНР» інформацію про польоти військових літаків із військового аеродрому, розташованого поблизу місця свого проживання. Про це повідомив старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Микола Верблюд.

Окрім цього, за словами прокурора, у вказаного громадянина під час обшуку за місцем проживання виявлено та вилучено перероблену вогнепальну зброю – пістолет, придатний для пострілів.

«Зазначена особа підозрюється за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування) та ч. 1 ст. 263 (придбання, носіння, зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. Наразі він перебуває під вартою», - сказав Микола Верблюд.

#Миргород #інформатор #"ДНР"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...