• Головна
  • Майже у центрі Полтави вирили величезний колектор. Фото
12:06, 16 червня 2015 р.

Майже у центрі Полтави вирили величезний колектор. Фото

Ситуація з каналізаційними колекторами в місті досить серйозна – це одна з найболючих проблем підприємства. Більшість колекторів побудовано у 60-80 р.р. минулого сторіччя з залізобетону.

Як показав аналіз причин виникнення аварій на колекторах, основною причиною є сульфатно-газова корозія, яка руйнує, „вилужує” в'яжучу складову бетону. Як наслідок – просідання грунту і утворення так званих „провалів”, розповіли в "Полтававодоканалі"

Якщо 10 років тому таких випадків виникало 10-15 на рік, то з часом така тенденція збільшується і потребує прийняття невідкладних заходів.

З 12.05 і на даний час на розі вулиць Крамського-Коцюбинського проводяться роботи по заміні ділянки каналізаційного колектору із залізобетонних труб, який прокладений на глибині до 9 метрів та ускладнюються тим, що підтоплюються ґрунтовими водами.

На даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням спеціалізованої техніки: екскаватори, машина з гідродинамічним обладнанням, мулосмоктувальний автомобіль. Встановлений тимчасовий обвідний каналізаційний колектор та тимчасова насосна станція для перекачування стоків повз ділянку з ремонтними роботами.

Комунальники просять полтавців віднестися з розумінням до тимчасових незручностей, адже роботи ведуться весь світловий день , без вихідних.

#Полтава #колектор #"Водоканал"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...