• Головна
  • Представники європейського проекту ознайомилися з досвідом благодійної організації «Світло надії»
11:51, 16 червня 2015 р.

Представники європейського проекту ознайомилися з досвідом благодійної організації «Світло надії»

На виконання вимог окремого доручення Державної пенітенціарної служби України №192-15 від 08.06.2015 року щодо реалізації Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», 15 червня поточного року пенітенціарії Полтавщини здійснили прийом представників експертної місії з питань пробації.

Колишній заступник директора Національної служби пробації Англії та Уельсу, експерт проекту ЄС «Підтримка реформ в секторі юстиції України» Девід Перрі, національний експерт вище вказаного проекту Ірина Жаронкіна, а також начальник відділу організаційно-методичного забезпечення кримінально-виконавчої інспекції управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олена Суботенко завітали до Полтавщини задля ознайомлення з результатами реалізації пілотного проекту «Пробаційний центр» при Полтавському міжрайонному відділі та Полтавському районному підрозділі Чутівського міжрайонного відділу КВІ управління ДПтС України в Полтавській області.

Представники європейського проекту ознайомилися з досвідом благодійної організації «Світло надії» (фото) - фото 1

На початку робочого візиту учасники Проекту завітали до управління ДПтС України в Полтавській області, де познайомились з очільником облуправління Миколою Ісаєвим, який ознайомив гостей з особливостями функціонування кримінально- виконавчої служби Полтавщини.

Під головуванням завідувача сектора КВІ управління ДПтС України в Полтавській області Олександра Дем’яненко представники експертної місії відвідали Полтавський міжрайонний відділ КВІ, де створено «Пробаційний центр», ознайомились з умовами праці інспекторів, напрацюваннями, яких вдалось досягти пенітенціаріям у співпраці із неурядовим сектором, а також дізнались про стратегію співпраці на майбутнє.

Представники європейського проекту ознайомилися з досвідом благодійної організації «Світло надії» (фото) - фото 2

Начальник Полтавського МРВ КВІ Станіслав Левченко представив до уваги гостей презентацію, в якій розповів присутнім про форми співпраці підрозділів КВІ з неурядовими організаціям та про результати, досягнуті під час реалізації проекту «Пробаційний центр», який було розпочато у квітні 2015 року.

У ході візиту гості відвідали сервіси БО «Світло надії», які діють для звільнених із місць позбавлення волі – Центр адаптації та навчально-виробничий центр. Заступник директора БО «Світло надії», керівник пенітенціарного напрямку роботи Роман Дрозд детально ознайомив учасників Проекту з особливостями функціонування даних закладів.

Представники європейського проекту ознайомилися з досвідом благодійної організації «Світло надії» (фото) - фото 3

За результатами візиту, експерт Проекту ЄС Девід Перрі дав схвальну оцінку пенітенціаріям КВІ Полтавщини у напрямку реалізації елементів пробації та надав свої рекомендації для подальшого розвитку нововведень. Учасниками було вирішено питання щодо необхідності доопрацювання та вдосконалення анкети оцінки ризиків та потреб, що є початковим етапом вивчення особистості засуджених кримінально-виконавчою інспекцією управління ДПтС України в Полтавській області.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

 

#Полтавщина #"Світло надії" #європейський проект

Коментарі

Оголошення
live comments feed...