• Головна
  • 135 назв у Кременчуці підпадають під дію Закону про декомунізацію
17:00, 15 червня 2015 р.

135 назв у Кременчуці підпадають під дію Закону про декомунізацію

Сьогодні на  засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків розглянули  перелік вулиць, проспектів, провулків, проїздів, тупиків, парків та сквери Кременчука, що підлягають перейменуванню  на виконання  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».

До списку, який обговорювали члени комісії, увійшли 135 вулиць, проспектів, провулків, проїздів, тупиків, парків, скверів Кременчука, що підлягають перейменуванню, відпрацьований  фахівцями містобудування та архітектури, а також управління культури та туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, повідомили на сайті міської ради.

По деяким  назвам, що викликали сумніви, прийнято рішення направити листа до Українського інституту національної пам’яті з проханням надати роз’яснення стосовно того,  чи підлягають назви таких вулиць як, наприклад, вул. Плеханова, Патріса Лумумби, Карла Маркса, Карла Лібхнехта та інші, під дію Закону.

#Кременчук #назви #Закон #декомунізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...