• Головна
  • У Кременчуці на честь загиблих героїв АТО встановлять меморіальні дошки
14:29, 15 червня 2015 р.

У Кременчуці на честь загиблих героїв АТО встановлять меморіальні дошки

Пам'ять про подвиг трьох кременчужан Олексія Древаля,  Анатолія Білоуса  та Дмитра Назаренка, які загинули під час проведення антитерористичної операції,  буде увічнено в меморіальних дошках.

Таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків, повідомили на сайті Кременчуцької міської ради.

Дошки встановлять на будівлі закладу освіти, де навчалися військовослужбовці та будинку, де один з них проживав.  Анатолію Білоусу, загиблому в АТО в січні поточного року, буде встановлено дві меморіальні дошки: на будинку № 4А по вул. Воїнів Інтернаціоналістів, де він жив, і на будівлі гімназії № 30, де навчався.  З  такою ініціативою звернулися до виконавчого  комітету звернулися  сусіди та однокласники героя. Меморіальна дошка Олексію Древалю та Дмитру Назаренку з'явиться на будівлі вищого професійного училища №7, де в свої студентські роки майбутні герої здобували професійну освіту. 

Обидва військові загинули в один день у Іловайському котлі, тож  на  пам’ятній дошці буде увічнено обох героїв. Представник навчального закладу говорить, що вони не єдині, в пам’ять про кого на будівлі училища будуть встановлені меморіальні дошки. Ще кілька колишніх учнів навчального закладу також загинули під час анти терористичної операції на сході України,  про них також не забудуть. 

#Кременчук #меморіальні дошки #Герої #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...