• Головна
  • В Кременчуцькій виховній колонії провели тиждень профілактики та попередження самогубств в середовищі засуджених
13:29, 15 червня 2015 р.

В Кременчуцькій виховній колонії провели тиждень профілактики та попередження самогубств в середовищі засуджених

Протягом останнього тижня серед вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулись заходи, спрямовані на профілактику та попередження самогубств в середовищі підлітків.

З метою позитивного впливу на свідомість вихованців, формування необхідних психологічних установок юнаки переглянули фільм, спрямований на актуалізацію життєвих сил.

За активної участі представників громадської організації «Громадське здоров’я» провели міні-тренінг «Профілактика депресивних та стресових станів». Під час якого хлопці навчалися керувати своїми емоціями, справлятися з негативними емоційними станами і переживаннями.

В Кременчуцькій виховній колонії провели тиждень профілактики та попередження самогубств в середовищі засуджених (фото) - фото 1

В Кременчуцькій виховній колонії провели тиждень профілактики та попередження самогубств в середовищі засуджених (фото) - фото 1

Із залученням медичних працівників та психіатра хлопцям провели лекцію, спрямовану на розширення знань про методи першої допомоги при аутоагресивних діях. Ознайомили із методами психологічної самодопомоги в стресових ситуаціях.

Під час занять юнаки вчилися налагоджувати стосунки із друзями та формувати особисте почуття емпатії.

Із залученням представника Української православної церкви отця Олександра із хлопцями проведено духовно-просвітницьку роботу про цінності людського життя та відношення церкви до суїциду.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

#Кременчук #колонія #самогубство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...