• Головна
  • Банк Кредит Дніпро виплатить відшкодування вкладникам банку «Київська Русь» у чотирьох областях України
Новини компаній
12:40, 15 червня 2015 р.

Банк Кредит Дніпро виплатить відшкодування вкладникам банку «Київська Русь» у чотирьох областях України

Новини компаній

Банк Кредит Дніпро став банком-партнером Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у рамках здійснення виплат компенсації клієнтам визнаного неплатоспроможним банку «Київська Русь» в Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Донецькій областях. Отримати свої кошти вкладники проблемної фінустанови зможуть із 17 червня 2015 року в будь-якому найближчому відділенні банку Кредит Дніпро.

Зазначимо, що з турботою про вкладників неплатоспроможних фінансових установ і з метою уникнення будь-яких незручностей Банк Кредит Дніпро розробив комфортний механізм відшкодування коштів. Українці можуть записатися в будь-яке найближче відділення банку в своєму місті на зручний для них час:

«Варто зазначити, що банк «Київська Русь» – вже третя фінустанова, клієнти якої повернуть свої кошти через наш банк, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб знову довірив нам цю важливу роботу. Це свідчить про те, що ми якісно справляємося з поставленими завданнями. До слова, нашу стабільну роботу високо оцінили вже тисячі клієнтів збанкрутілих фінустанов, які повернули свої кошти через наш банк і особисто змогли переконатися у високій якості сервісу і надійності фінустанови. В результаті багато хто з цих українців обрали Банк Кредит Дніпро у якості подальшого фінансового партнера».

Нагадуємо, всі виплати будуть здійснюватися відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» згідно з реєстром вкладників, які мають право на відшкодування за рахунок коштів Фонду. Максимальний розмір суми, гарантованої до відшкодування, включаючи відсотки, становить 200 тис. грн. При відвідуванні відділень Банку Кредит Дніпро вкладникам банку «Київська Русь» для отримання своїх коштів необхідно мати при собі паспорт та реєстраційну картку платника податків (ІПН).

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи великих банків України (II група банків відповідно до класифікації НБУ). У 2014 році Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу журналу «Банкір» у номінації «Кращий банк за депозитними програмами для населення».

Надійність і стабільність Банку підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами. 2 лютого 2015 «Українське кредитно-рейтингове агентство» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»  (Ліцензія НБУ № 70 від 13.10.2011 р) на рівні «uaА-» з прогнозом «стабільний» і рейтинг депозитів Банку на рівні «C» (надійність вище середньої). За результатами 7-го щорічного «Рейтингу надійності банківських депозитів», опублікованого весною 2015 року агентством «Стандарт-Рейтинг» (дочірня структура європейської рейтингової компанії GPRC "StandardRating"), Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-10 українських банків, що пропонують найбільш надійні депозитні програми. У травні 2015 відповідно до щорічного дослідження «50 провідних банків України», проведеного аналітичною групою «Фінансовий клуб» за підтримки Незалежної асоціації банків України, Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-10 вітчизняних фінустанов у номінаціях «Ощадний вклад» і «Класичний депозит», а за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни.

Оголошення
live comments feed...