• Головна
  • У полтавців вимагав гроші «начальник податкової»
10:27, 15 червня 2015 р.

У полтавців вимагав гроші «начальник податкової»

Зловмисники представляються співробітниками податкової і вимагають гроші.

До Державної податкової інспекції Полтави надійшла інформація від суб’єктів господарювання міста про те, що 1 та 2 червня 2015 року невідомі особи, які представлялися від імені начальника ДПІ у м. Полтаві, пропонували зателефонувати по телефону 099-933-96-82 «начальнику ДПІ» та вимагали перерахувати на банківські рахунки, відкриті у Приватбанку, значну суму коштів в обмін на надання їм в подальшому певних преференцій у бізнесі.

Податківці звертають увагу платників податків, що посадові особи Державної податкової інспекції  не мають жодного відношення до шахрайських дій, які вчиняються невідомими особами з метою заволодіння чужим майном (коштами) шляхом обману чи зловживання довірою. 

Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертається до платників податків з проханням бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. А у разі надходження такого роду дзвінків від імені керівництва ДПІ у м. Полтаві з метою збору коштів на будь-які цілі чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за номером 0532-63-00-70 «телефону довіри» або 0532-60-52-80 відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Полтавській області.

#Полтава #шахраї #податкова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...