• Головна
  • Як бійці батальйону «Полтава» та роти «Кременчук» проходять вишкіл
11:01, 14 червня 2015 р.

Як бійці батальйону «Полтава» та роти «Кременчук» проходять вишкіл

На базі тренінгового центру пройшли навчальні збори працівників, які входять до складу груп захоплення ОВС області та патрульної служби міліції особливого призначення батальйону «Полтава» та роти «Кременчук», що проходять початкову професійну підготовку.

При використанні вогнепальної зброї працівниками міліції під час виконання покладених на них обов’язків виникає психологічний бар’єр, яких не дозволяє причинити шкоду живій цілі. Сучасні технології визначили динамічний розвиток методик вогневої підготовки особового складу, за допомогою яких вирішуються питання психологічної підготовки слухачів.

Психологічна готовність до ефективного ведення вогню зі стрілецької зброї і стійкість окремого працівника до ведення вогню по живим цілям краще формується за допомогою лазерних імітаторів вогню. Їхніми елементами обладнується зброя та обмундирування. Під час тренування слухачів ведеться вогонь по живим цілям з використанням лазерного проміння точно відтворює траєкторію кулі. При ураженні цілі приймальний пристрій на обмундировуванні сприймає лазерний сигнал та ідентифікує вражену ціль, відсилаючи інформацію на центральну схему. Одночасно лазерний пристрій “жертви” відключає його зброю, що імітує втрату боєздатності і, відповідно, “смерть”.

Ці пристрої не тільки дозволяють воїну відчути динаміку бою, але й побачити противника на мушці і зробити прицільний постріл. Слухачі, що проходять таку підготовку, значно швидше набувають навички ведення стрільби з урахуванням людських факторів.

ВЗГ УМВС за інформацією тренінгового центру

УМВС України в Полтавській області

#Полтава #Кременчук #вишкіл

Коментарі

Оголошення
live comments feed...