• Головна
  • Ще 18 захисників України отримали посвідчення «Учасник бойових дій»
12:25, 13 червня 2015 р.

Ще 18 захисників України отримали посвідчення «Учасник бойових дій»

Ще 18 військовослужбовців, які повернулись із зони АТО, отримали посвідчення «Учасник бойових дій». Посвідчення дадуть можливість нашим захисникам скористатися пільгами при оплаті комунальних послуг, отриманні путівок на санаторно-курортне лікування, користуванні громадським транспортом та інше.

Урочисте вручення відбулося в залі засідань Полтавської міської ради. Вручав посвідчення міський голова Олександр Мамай:

- Кращі сини та доньки Полтави стали на захист своєї Батьківщини. У місті обов’язково будуть названі вулиці в честь хлопців, які поклали своє життя за мир у нашій державі. Чотирьом бійцям вже встановлено меморіальні дошки. Своїх героїв ми не забудемо…Присутнім тут захисникам, хочу сказати, що зробимо все від нас залежне, аби ваше життя після війни було стабільним та забезпеченим.

Очільник міста також наголосив, що буде ініціювати винесення на найближчу сесію рішення, щодо виділення матеріальної допомоги всім солдатам, які брали участь у бойових діях на Сході України:

- На даний час із зони АТО повернулось 190 чоловік. Незалежно від того, хто з них має статус «Учасника бойових дій», хто не має, адже документи оформлюються в Києві, а це – процес не швидкий, міська влада усім постарається виділити фінансову допомогу.

На церемонію вручення посвідчень військові прийшли разом зі своїми мамами, сестрами, дружинами та дітьми. Олександр Федорович подякував їм за терпіння та виховання справжніх патріотів і подарував квіти.

По закінченню свята, учасники АТО пройшли до залу, де працювало «єдине вікно», щоб отримати консультації з питань соціальної підтримки.

#Полтава #Мамай #посвідчення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...