• Головна
  • Прокурор Полтавщини незадоволений станом протидії злочинності у сфері ПЕК
10:26, 13 червня 2015 р.

Прокурор Полтавщини незадоволений станом протидії злочинності у сфері ПЕК

У п’ятницю, 12 червня 2015 року, прокурор Полтавської області Ян Стрелюк провів оперативну нараду з питань протидії злочинності у сфері паливно-енергетичного комплексу.

У заході взяли участь: начальник УМВС України в області Олег Бех, інші керівники УМВС України в області, прокурори та начальники органів внутрішніх справ Гадяцького, Диканського, Зіньківського, Карлівського, Котелевського, Лохвицького, Машівського, Новосанжарського, Полтавського та Чутівського районів. 

Очільник прокуратури розкритикував роботу щодо попередження, виявлення та припинення злочинів, пов’язаних із пошкодженням магістральних та промислових нафтогазоконденсатопроводів та крадіжками вуглеводневої сировини.

«Цей вид злочинності знову набирає обертів, як це було у 1999-2005 роках. Але я не бачу ініціативності та наступальності в роботі правоохоронців», - сказав Ян Стрелюк.

За його словами, за останні півтора року на території області скоєно більше 120 кримінальних правопорушень вказаної категорії, тоді як кількість скерованих до суду обвинувальних актів не є значною. 

Прокурор області звернув увагу на необхідність підвищення ефективності правоохоронної діяльності у зазначеній сфері.

#Прокурор #Полтавщина #ПЕК

Коментарі

Оголошення
live comments feed...