• Головна
  • Випускники БізнесШколи побували на єкскурсії на телеканалі “IPT-Полтава”
16:56, 12 червня 2015 р.

Випускники БізнесШколи побували на єкскурсії на телеканалі “IPT-Полтава”

Пролунав останній  дзвоник у  школі, закінчилися тренінги у БізнесШколі ЮніорБанку, попереду канікули. Днями випускники БізнесШколи ЮніорБанку відвідали Телерадіокомпанію “IPT-Полтава”.

Цей канал - один з  улюблених у полтавців. Більше двадцяти цікавих програм кожного дня виходять в єфір. Серед них: "Життя міста", "5 хвилин спорту",  "Фінансовий радник", "Корисні новини" та інші.

Дітей зустрів генеральний директор  каналу Ігор Кужик. Професійний журналіст з багаторічним телевізійним стажем, він розповів про те, як створюються програми, які ми бачимо по телебаченню. Який це кропіткий і в той же час цікавий процес. Діти змогли на власні  очі побачити як записувалась програма "Авторитетна думка". Це ток-шоу визвало неабиякий інтерес у них.

"Мені дуже сподобалось, як головний редактор студії Ольга Юровська вела ток-шоу. Вона ставила гостям такі “гострі” та цікаві запитання, що ми навіть хвилювались за них. Але всі були на вищому рівні. В мене навіть з’явилось бажання після закінчення школи спробувати вступити на факультет журналістики, - говорить Олена Петренко, учениця полтавської школи №3.

Після школярі перейшли у монтажну майстерню. Там деякі з них спробували себе у ролі дикторів. Діти начитували  тексти  для  сюжетів, а потім їх прослуховували. В режисерській юним полтавцям показали як проходить монтаж відзнятого матеріалу.

"Єкскурсія школярів нашої БізнесШколи на Телерадіокомпанію – дуже цікава і корисна, –говорить керівник напрямку ЮніорБанк Полтавського ГРУ ПриватБанку Оксана Щербак, – насамперед тим, що в школярів такого віку вже активно відбувається процес профорієнтації. Коли діти дивляться на те, як працюють дорослі, вони обов'язково уявляють себе на їхньому місці. Це допомагає закладати основи майбутньої професії. Ну а крім того, звичайно, це ще й дуже цікаво та пізнавально. Мені здається, що всім дітям сподобалося".

Прес-офіс ПриватБанку у  Полтаві

#Полтава #ІРТ #журналістика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...