• Головна
  • Директор транспортного департаменту Сергій Марчишинець написав заяву на звільнення з керівної посади
14:04, 12 червня 2015 р.

Директор транспортного департаменту Сергій Марчишинець написав заяву на звільнення з керівної посади

Чиновник очолював Департамент інфраструктури та туризму Полтавської ОДА з травня 2014 року.

Сьогодні директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець написав заяву на звільнення з керівної посади. Нагадаємо, останніми днями у ЗМІ з’являлися повідомлення про зловживання обласних чиновників у сфері перевезень.

Сергій Марчишинець був призначений на посаду керівника Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА у травні 2014 року. До роботи в Полтавській ОДА працював старшим викладачем кафедри економіки та менеджменту Полтавської філії Міжрегіональної академії управління персоналом.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький дану подію коментує так:

–​ Це реакція на порушення, які ми знайшли у роботі Департаменту інфраструктури та туризму, – говорить Андрій Пісоцький. – Я не міг не відреагувати також і на повідомлення в ЗМІ. Ми почали розбиратися і виявили перевищення службових повноважень директором департаменту. Тому Сергій Марчишинець написав заяву на звільнення з керівної посади.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

Андрій Анатолійович зазначає, що юристи Полтавської ОДА зараз проводять перевірку протоколів конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування:

–​ Якщо говорити з юридичної точки зору, то органи державної влади та їх посадові особи повинні діяти в межах повноважень, визначених чинним законодавством. Але Сергій Марчишинець, як вбачається з цих протоколів, самостійно намагався встановити вину перевізників-претендентів у вчиненні ними правопорушень, які уповноважений встановлювати не він, а відповідний орган. Також він пропонував членам конкурсного комітету не допускати до участі таких перевізників, що теж не входило у його повноваження.

Чиновник залишиться працювати в Полтавській ОДА, але вже не керівником Департаменту інфраструктури та туризму.

Прес-служба Полтавської ОДА

#ОДА #відставка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...