• Головна
  • Представник УЄФА відвідав Полтаву
13:41, 12 червня 2015 р.

Представник УЄФА відвідав Полтаву

Питання про можливість проведення «Ворсклою» поєдинків у рамках Ліги Європи на домашній арені піднімалося вже неодноразово.
Як відомо, через буремні події на сході нашої держави головний футбольний орган європейського футболу раніше прийняв рішення щодо проведення матчів під егідою організації лише у Києві та Львові. Одразу після здобуття полтавською командою права на участь в єврокубкових баталіях, представники футбольного клубу через перших осіб Федерації футболу України почали звертатися до УЄФА з проханням реально оцінити ситуацію в Полтаві, й прийняти адекватне рішення в цьому питанні.
Таку ж процедуру провів і цьогорічний фіналіст Ліги Європи дніпропетровський «Дніпро». Нещодавно з’явилася інформація про те, що УЄФА делегує своїх компетентних представників для перевірки арен та загального стану справ у містах. Сталося це доволі оперативно. Учора по обіді офіцер безпеки УЄФА Ілан Ябловскі з Ізраїлю завітав до головного офісу футбольного клубу «Ворскла».
Стримано посміхаючись та задаючи чимало запитань зі своєї роздрукованої анкети, гість робив певні нотатки та багато фотографував на стадіоні та прилеглих територіях на свій телефон. Поки що жодних висновків. Лише дружні рукостискання перед від’їздом до аеропорту міста Харкова та побажання успішного старту в розіграші Ліги Європи УЄФА. Почекаємо… 
Прес-служба ФК «Ворскла»
#Полтава #"Ворскла" #стадіон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...