• Головна
  • Двадцять дві вантажівки з товарами не потрапили до терористів
12:48, 12 червня 2015 р.

Двадцять дві вантажівки з товарами не потрапили до терористів

Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою блокували перетин лінії розмежування 22-ох вантажівок з різними товарами. Вантаж призначався для потреб терористів та перепродажу населенню з метою отримання коштів на фінансування незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР".

Правоохоронці затримали автомобілі поблизу села Суха Балка Дзержинського району на Донеччині. Організатори планували зібрати колону вантажівок та позаконтрольними пунктами в'їзду-виїзду проникнути на тимчасово окуповані терористами території. В автомобілях співробітники СБУ виявили горілку, пиво, тютюнові вироби, продукти харчування і товари широкого вжитку.

Двадцять дві вантажівки з товарами не потрапили до терористів (фото) - фото 1

Двадцять дві вантажівки з товарами не потрапили до терористів (фото) - фото 1

У ході опитування водіїв вантажівок правоохоронці з’ясували, що на товари за лінією розмежування чекали дві групи бойовиків терористичної організації "ДНР". У їх супроводі вісім машин повинні були прибути до Донецька, а решті водіїв кінцевий пункт маршруту координатори не повідомили. Згідно з супровідними документами вантажівки прямували до міст, які є найближчими до буферної зони та контролюються силами антитерористичної операції.

Незаконний вантаж затримано, вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативні дії для встановлення всіх осіб, причетних до формування вантажів для терористів.

Незаконне ввезення товарів на територію тимчасово контрольовану бойовиками є одним з найпоширеніших механізмів фінансування терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР". З початку року підрозділами економічної контррозвідки Служби безпеки України зареєстровано понад 50 кримінальних проваджень за ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.

#СБУ #терористи #товари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...