• Головна
  • Полтавські лісівники зітхнули з полегшенням
15:27, 18 жовтня 2011 р.

Полтавські лісівники зітхнули з полегшенням

Для збереження лісових масивів від «червоного півня», лісова охорона Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства доклала максимум зусиль.

Для цього лісівники проклали 2427 км нових мінералізованих смуг і доглянули 19681 км уже існуючих, перекрили більше 874 другорядних доріг в’їздів до шпилькових лісових масивів. Крім того, встановлені 1376 аншлагів, панно, біл-бордів на протипожежну тематику, розвішувалися листівки та плакати, проводилися заходи із залученням ЗМІ.

Ефективним методом боротьби з лісовими пожежами стало активне включення всіх служб у профілактичну боротьбу, спільні рейди-патрулювання, проведені лісівниками, МНС та правоохоронними органами. Сприяло контролю й встановлення нових відеокамер у Миргородському, Полтавському, Кременчуцькому та Новосанжарському лісгоспах.

За словами голови Держлісагентства Віктор Сівця відповідно до розпоряджень Президента України та Уряду в повному обсязі забезпечено проведення комплексу профілактичних протипожежних заходів у підвідомчих лісових масивах.

У 2011 році кількість і площа лісових пожеж в Україні найменша за період з 2005 року (1719 випадків на площі 590 га). На Полтавщині виникло 27 пожеж на площі 2,04 га. Це в 3 рази менше, порівняно з 2010 роком, та у 13 разів менше, порівняно з 2005 роком.

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства висловлює вдячність працівникам лісової охорони, які наполегливо працювали задля збереження лісу від вогню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...