• Головна
  • Сергій Власенко говорив у Полтаві про децентралізацію
11:01, 12 червня 2015 р.

Сергій Власенко говорив у Полтаві про децентралізацію

Учора в Полтаві пройшли виїзні комітетські слухання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо практики застосування Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Захід організовано спільно з Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою за сприяння проекту «Реформа управління на сході України» німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво».

У заході взяли участь народний депутат України Сергій Власенко, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, керівник Проекту GIZ «Реформа управління на сході України» Ніколас Хемпель та інші.

На брифінгу для представників ЗМІ голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко розповів журналістам про те, як ведеться робота з впровадження Закону України «Про співробітництво територіальних громад» і про ключові питання, що стосуються децентралізації.

Подробиці у відео Полтавського Громадського телебачення.

#Полтава #Власенко #децентралізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...