• Головна
  • Ще 24 правоохоронці з Полтавщини отримають посвідчення учасників бойових дій
16:31, 11 червня 2015 р.

Ще 24 правоохоронці з Полтавщини отримають посвідчення учасників бойових дій

З метою належного оформлення документів та підтвердження участі бійців батальйону «Полтава» в АТО в серпні-вересні 2014 року в селі Н.Кринки, до антитерористичного центру на Донбас була відряджена група працівників Управління кадрового забезпечення УМВС області.

У результаті поїздки робоча група отримала підтверджуючі документи на 24-ох бійців, які на той момент перебували в батальйоні «Полтава». Серед них є й ті, які на сьогодні вже звільнилися, але мають право на отримання відповідного статусу.

Працівниками УМВС зараз оформляються матеріали, які будуть направлені на розгляд спеціальної комісії МВС України для встановлення правоохоронцям статусу учасників бойових дій.

Нагадаємо, деякі бійці батальйону "Полтава", які безпосередньо приймали участь у бойових діях на Сході України подали до суду на управління МВС Полтавщини, щоб отримати статус учасника бойових дій. Мова йде саме про тих бійців, які несли службу в Нижній Кринці. Тоді 24 бійці разом з легендарною 25 бригадою десантників несли службу під щоденними обстрілами. За словами бійців, весь тягар забезпечення тоді ліг на плечі волонтерів та активістів. Це була найтяжча ротація батальйону, за словами хлопців, які пройшли через справжнісіньке пекло.

#Полтава #АТО #статус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...