• Головна
  • У Полтаві пройшов пікет через масове відключення гарячої води
15:18, 11 червня 2015 р.

У Полтаві пройшов пікет через масове відключення гарячої води

Вже другий день у Полтаві відключене гаряче водопостачання. У місті запломбовані всі котельні. У «Полтавагазі» говорять, що були змушені припинити газопостачання через доручення НАК «Нафтогазу України». Сьогодні під стінами «Полтавагазу» пройшов пікет, який організувала громадська приймальня народного депутата Сергія Капліна.

«Гарячу воду в місті вимикали надовго і в минулі роки. Але такої ситуації, щоб відключили ціле місто ще не було. Майже 98% полтавців справно платять за гарячу воду. Тому незрозуміло, чому люди мають страждати. Сьогодні моя громадська приймальня у Полтаві організувала пікет «Полтавагазу». Але виявилось, що підприємство припинило газопостачання котелень міста через доручення «Нафтогазу». Перед ним заборгувало «Полтаватеплоенерго», - розповів народний депутат Сергій Каплін.

фото2

фото2

За словами парламентаря, він добиватиметься якнайшвидшого вирішення цієї проблеми через керівництво «Нафтогазу». Що ж до міського керівництва Полтави, то воно поки не вжило жодних заходів. Депутат міськради Олександр Шамота говорить, що у разі, якщо водопостачання не відновлять найближчими днями, то він буде організовувати масові акції протесту, до яких може долучитися все місто.

«Це шокуюча ситуація – все місто без води. Міська влада, як завжди не втручається у ситуацію. Тому будемо власними силами намагатися вирішувати проблему. Якщо Полтаву будуть ігнорувати, то ми влаштуємо масові акції протесту», - заявив Олександр Шамота.

фото 3

фото 3

Прес-служба нардепа Сергія Капліна

#Полтава #мітинг

Коментарі

Оголошення
live comments feed...