• Головна
  • ГПУ затримала прокурора з Полтавщини на хабарі
12:30, 11 червня 2015 р.

ГПУ затримала прокурора з Полтавщини на хабарі

Слідчим управлінням з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Служби безпеки України встановлено факт корупційних дій одного із міжрайонних прокурорів Полтавщини.

Про це під час брифінгу повідомили заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе та начальник управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Ірина Діденко. 

Встановлено, що приватний підприємець з Полтавщини звернувся до Управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки ГПУ зі скаргою на корупційні дії місцевого прокурора. 

Як повідомив сам підприємець, стосовно нього було відкрито кримінальне провадження, з його офісу було вилучено документацію та всю техніку, що практично зупинило роботу підприємства. В той же час, міжрайонний прокурор пропонував підприємцю в обмін на вирішення питання щодо закриття провадження заплатити йому хабар у розмірі 5000 дол США.

Наразі вказаний співробітник прокуратури затриманий. Триває досудове розслідування. 

Як повідомляють у ЗМІ мова йде про прокурора з Лубен Андрія Куліша.

#ГПУ #прокурор #Андрій Куліш

Коментарі

Оголошення
live comments feed...